NEWS

Bělehrad 28.3.2010 updates

28. března 2010 v 16:54 | Lucy
www.automatic09.blog.cz

11:39 Před halou v Bělehradu (Srbsko) je 15 lidí!
11:59 Je tady kolem 20-30 fanoušků. Busy už tu také jsou. Podium se staví.
13:23 Viděli jsme Tokio Hotel, když přijeli k hale. Tom se svým psem a Bill fanouškům zamával.
13:31 Působili tak šťastně. Otevřeli dveře od tourbusu a tak nás zkusili naštvat.
15:09 Je tu takový vítr. Už nás to štve. Ještě tři hodiny, potom se konečně otevřou dveře. Zatím je tady víc jak 50 lidí.
15:17 Gordon odběhl se psy. 50 fanoušků za ním stále běželo a pronásledovalo ho. Gordon musel běžet pryč. Všechno mám na videu.
15:19 Zvuková zkouška začala.
15:48 Zdá se, jako by hráli Noise...nejsem si jistá.
16:13 Ještě hodina do Meet&Greet. Nejsem nervózní, protože tomu ještě stále nemůžu uvěřit xD

 twitter.com

Bill a Tom v pondělí a v úterý v Miláně

16. ledna 2010 v 21:14 | L ů l a*

18 a 19.ledna budou Bill s Tomem v Miláně kvůli módní přehlídce značky Dsquared2.
Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, zpěvák a kytarista německé kapely Tokio Hotel budou sedět v první řadě, ale pro hosty přehlídky (22.00; (Corso Italia 58) jsou vyhrazena další překvapení. Značka, která byla vždycky milována hráči ve světě hudby a showbyznysu, nedávno oznámila zahájení spolupráce s Tokio Hotel. Dean and Dan Catenovi budou navrhovat kostýmy pro nové turné Welcome to Humanoid City.
V pondělí bude o programu víc novinek. www.tokiohotel.it

Iveta Bartošová zvítězila v anketě o nejhorší desku roku

1. ledna 2010 v 18:31 | L ů l a*
  • Drtivé a současně zdrcující vítězství zaznamenala Iveta Bartošová v anketě o nejhorší desku roku 2009, které se zúčastnilo cca 28 000 hudebních fanoušků. Získala 51 procent hlasů díky albu Když ticho zpívá.

  • Na druhém místě skončili v anketě němečtí Tokio Hotel s albem Humanoid (17 procent) a na třetím Lucie Bílá s deskou Bang Bang (osm procent).
  • Kolem tří procent hlasů dostali Marek Ztracený (Pohledy do duše), Ewa Farna (Virtuální) a Dara Rollins společně s Karlem Gottem, Tinou, Palo Haberou a dalšími za album Šťastné a veselé.
  • Ostatní interpreti už dostali jen kolem jednoho procenta hlasů.
novinky.cz

T-music - Výroční chart

1. ledna 2010 v 13:54 | L ů l a*

Tokio Hotel se umístily na 4 místě se singlem Automatic

Tak zní top alba roku

27. prosince 2009 v 13:48 | L ů l a*

Překvapivě mezinárodně se ukazují Tokio Hotel s "Humanoid." Své album nahráli také v anglické verzi. CD okamžitě vystoupilo na 1. místo, z top 10 ale rychle spadlo dolů. Proto bylo CD v hodně zemích hned na vrcholu. Opticky k tomu hraje zpěvák Bill Kaulitz, stejně jako to, že je stále ještě v popředí.

Zpěvák z Tokio Hotel: Anorexie či drogy?

18. prosince 2009 v 14:50 | L ů l a*

Vyhladoví se k smrti? Fanynky německé skupiny Tokio Hotel si dělají starosti o zdraví jejího lídra Billa Kaulitze (20). Vypadá totiž jako chodící kostra!

Svérázný zpěvák je vyhublý na kost, přestože se snaží všechny přesvědčit, že jí za dva. Teenagerský idol vzkazuje vylekaným obdivovatelkám: "Kvůli mým stravovacím návykům si nedělejte starosti! Vždycky jsem byl hubený jako tříska!" Bill prý má rychlý metabolismus a nepřibírá, přestože se láduje fastfoodem, těstovinami a rýžovou kaší.
"Lidé trpící anorexií popírají, že mají problémy se stravováním," říká o zpěvákovi dietolog Thomas Kurscheid. Bill podle něj vykazuje všechny znaky. Na nejnovějším snímku se mu pod tlustým svetrem rýsují kostnatá ramena, kdybyste ho chytili za paži, ruka se vám celá sevře, hubenější nohy snad neměl ani Michael Jackson.
Dalším důvodem, který se může skrývat za Billovým nezdravým vzhledem, mohou být drogy, které ke světu rockových hvězd patří a k jejichž užívání se Bill před časem přiznal magazínu Bravo. Sice tvrdí, že už je čistý, ale při pohledu na něj si člověk nemůže být jistý ničím.
Podle názoru psychologa je Bill pod obrovským stresem, který řeší hladověním. "Jeho život určují manažeři. Není divu, že chce mít moc alespoň nad vlastní váhou," dodává odborník.
blesk.cz

Tokio Hotel mají nové video

16. prosince 2009 v 23:00 | L ů l a*
Německá kapela TH si právě teď na svých webových stránkách odbyla premiéru svého nového klipu k písni "World Behind Wall".

Videoklip režíroval Daniel Wolfe, známý například ze spolupráce s Duffym nebo Take That. Píseň "World Behind My Wall" je druhým singlem z futuristické desky "Humanoid", která vyšla letos v říjnu.Video můžete vidět na stránkách kapely. Podívejte se také na vystoupení Tokio Hotel na předávání letošních European Music Awards v Berlíně!
mtv.cz

Musí Tom do vězení?

16. prosince 2009 v 22:29 | L ů l a*
bravo52scan1.jpg (5.5 MB)bravo52scan2.jpg (894 KB)

Z pódia do budovy! Z červeného koberce do šedé cely! Místo blikajících kamer studené neonové světlo od stropu. Co je hororová představa pro miliony fanoušků Tokio Hotel: Tom Kaulitz za mřížemi! Mega kapela před koncem! Jejich kytarista je trestaný!

Přesně to se točí kolem 20letého. A proč? Kvůli jedné noci: 15. dubna tohoto roku měl kytarista TH na jedné benzínce v Hamburgu udeřit 21letou fanynku Perrine D. To mu dívka každopádně vytýká. Ale v tomto příběhu je hodně velkých pochybností. Konec konců se nejedná o "normální" fanynku, ale o členku jízlivého stalker-gangu, který dokonce napadl matku Bill a Toma! Přesto: Když by byl Tom odsouzen, musel by jít až na pět let do vězení!

Jak se BRAVO exkluzivně dozvědělo, tak daleko to pravděpodobně nedojde. Naštěstí má Tom dobrou šanci, smět i nadále stát na pódiu! Manažer kapely David Jost (37) objasnil: "Obvinění z trestního stíhání nám dosud nebylo doručeno. Jedli skutečně bude soudní řízení, ještě není vůbec jasné." Tento názor sdělil i příslušný prokurátor William Moller z Hamburgu. Pro BRAVO potvrdil: "Celá ta věc je v současné době v probíhajícím řízení. To znamená, že nemusí nutně dojít k veřejnému procesu." Kromě toho je tady mimosoudní dohoda. TH-manažer Jost: "Advokát Perrine a Tom plánují stáhnout příslušné žaloby. Podmínkou je, že Perrine písemně potvrdí, že se už dál nepřiblíží ke kapele a ke členům jejich rodiny." Obě strany v současné době pracují na tajné dohodě, které by mohla ušetřit nejen Toma, ale také Perrine. Protože jí hrozí kvůli stalkingu až tři roky vězení. Tomova výpověď byla taková, že členka dívčího gangu "Les Afghanes On Tour" ho, jeho rodinu a členy kapely měla již několik měsíců pronásledovat.

Na jmenované benzínce v Hamburgu se pak všechno vymklo kontrole! Když údajně Perrine típla cigaretu o Tomovo sportovního auto Audi R8 (cena 130.000 Euro), měla hvězda vybouchnout… Perrine musela být v nemocnici ambulantně ošetřena, měla utrpět protržení ušního bubínku, otoky v levém oku a modřiny. Kvůli zranění na těle podala žalobu. To si ale Tom nenechal líbit! A také podal trestní oznámení, že Perrine a její kamarádky Angelina (25), Noemie (20) a Aurore (21) kapelu terorizovaly. Když Perrine bude s dohodou souhlasit, je volná. Její kamarádky si kvůli tomu i nadále musí dělat starosti: "Proti dalším členkám gangu "Les Afghanes On Tour" byly již podáno trestní oznámení. Ty jsou už doručené, ale kvůli bydliště žalované strany ve Francii je to velmi časově náročné," říká David Jost. A Tom? "Ten chce na nejhorší noc svého života konečně zapomenout - a prostě zase konečně rockovat!"

Bill Kaulitz mluví o anorexii a drogových excesích

16. prosince 2009 v 22:14 | L ů l a*
Anorexie a alkoholová excese - co je na těchto pomluvách kolem Bill Kaulitze? V rozhovoru s OK! mluvil Tokio Hotel zpěvák konečně jasně.
Na pomluvy o anorexii reaguje klidně: "Na těch vůbec nic není, nemusíte si dělat žádné obavy," uklidňuje nás Bill Kaulitz, 20, v rozhovoru. "Jím - nejraději všechno, co je upečené - jako je nákyp. A
také sladkosti!"Ale jinak je život zpěváka Tokio Hotel jiný než obvyklý. "Jsem vděčný, že máme tolik fanoušků," zdůrazňuje. "To ale také bohužel znamená, že stojím pod stálým pozorováním. Často si přeju, být normálním člověkem, který může normálně udělat chyby, aniž by to svět komentoval." Například o minulosti dřívější školní kapely." V 15 jsem byl hodně na cestách. Jednou jsem se tak zřídil, že jsem dál nebyl na této planetě," vypráví upřímně. Ale tyto alkoholové excese patří minulosti. ""Všechno někdy ztrácí svůj půvab. Své tělo mám rád natolik, abych mu tohle udělal. A mám příliš velký strach z toho, ztratit kontrolu nad mým životem. Jsem totiž skutečný fanatik, co se týče kontrolování!"
Z negativních titulků se Bill dál nenechá vystrašit. "Zní to tak paradoxně: Jsem vděčný za všechyn ty, co nás venku nenávidí. Raději bych se polarizoval než se nudil." Proto nemá v úmyslu změnit svůj extravagantní styl. "Oblékat se tak, jak chci já, považuju za velký kus svobody. Co nosím je přece umění," říká sebevědomě. Ale jsou tu i chvíle, kdy je Bill spíše plachý. Například když se mluví o jeho soukromém životě a jeho sexuální náklonosti. "Už rád bych měl přítelkyni. Chci se zamilovat, pevný vztah," říká. Vztahy na jednu noc s groupies pro mě nepříchází v úvahu. "Nechci můj vzácný čas strávit s nějakou dívkou, ale se spřízněnou duší."

Tak jsem se zřídil, že jsem dál nebyl na této planetě

15. prosince 2009 v 21:14 | L ů l a*
O své drogové minulosti kluci z TH už otevřeně mluvili. Teď frontman Bill kaulitz prosradil ještě ostřejší detaily z jeho alkoholového pádu, když mu bylo 15let.

"Tehdy jsme byli hodně na cestách," vypráví Magdebručan pro magazín OK! "Jednou jsem se tak
zřídil, že jsem dál nebyl na této planetě."
Dnes, o pět let později, nechce mít Bill s drogami a alkoholem žádné dočinění. "Všechno někdy ztrácí svůj půvab. Své tělo mám rád natolik, abych mu tohle udělal. A mám příliš velký strach z toho, ztratit kontrolu nad mým životem. Jsem totiž skutečný fanatik, co se týče kontrolování.
Tak, ale zjevně své tělo nemá tak rád, aby ho pravidelně krmil jídlem! Před nedávnem tu totiž byly domněnky, že hubený zpěvák trpí poruchou příjmu potravy. On sám smetl drby, když přiznal, že se živí chudě. "Někdy nejím celý den nic a piju jenom kafe," řekl. Údajně má Bill měřit 183 cm a vážit 50 kg.
Všechno jsou to blbosti, řekl: Je úplně zdravý a nikdo si nemusí dělat starosti. Snědl by - nejraději všechno, co je upečené, jako je nákyp. A také sladkosti.

 
 

Reklama

__________________________________________________________________

Copyright 2009-2010
Design by Lucy