Bill Kaulitz "Je zázrak, že ještě žiju"

14. listopadu 2009 v 17:53 | L ů l a* |  Rozhovory
Rocková hvězda Bill Kaulitz (20) z Tokio Hotel se minulý týden dostal na A 24 dostal do doprvní nehody a naboural do svodidel. Na autě vznikla celková škoda.

Niels Borgmann (31), policejní mluvčí Schwerin, potvrdil pro Bild.de: "Můžeme potvrdit, že v tomto čase se přihodila nehoda mezi Audi a dodávkou Marcedesu. Nehody se účastnil 20letý a 45letý muž. Oba zůstali nezraněni."

V BILD Bill exkluzivně mluví o nehodě a jak tento náraz prožil.

Zpěvák: "Na nehodu myslím každý den. Věřím, že potřebuju ještě nějakou chvíli, abych to vstřebal. Je to už pěkně hluboko. Myslel jsem, že nevyváznu živý. Nikdy jsem nebyl smrti tak blízko! Je zázrak, že ještě žiju. V takových momentech si uvědomíte, co je opravdu důležité a svého života se naučíte úplně nanovo vážit."

Co se odpoledne přesně stalo?
Bill: "Seděl jsem v autě a byl na cestě do Berlína. Ze zásady jsem velmi pozorný řidič, ještě nikdy jsem neměl nehodu a nikdy nejezdím příliš rychle. Najednou se objevil vůz bez blinkrů na mojem pruhu. Při vyhnutí jsem dostal potom smyk."

Bill šlápl na brzdu, se svou Audi se pokusil zastavit. Potom narazil do svodidel.

Bill: "V takové chvíli se ještě pokusíte si zachránit život. V jiném autě by to mohl vyjít jinak. Ani jsem z toho neměl škrábnutí."

Co udělal Bill, když vystoupil z auta?
Bill: "Okamžitě jsem se pokusil dostat z auta. Vší silou jsem otevřel dveře a mobilem zavolal policii. Byl jsem úplně mimo a v šoku. Policie se mě pokusila přes telefon uklidnit."

Billovi rodinný příslušníci okamžitě přijeli do Berlína za Billem, aby tam byli s ním a uklidnili ho.

Bill: "Můj bratr Tom si dělal šílené obavy. Celou noc jsem měl stále před očima ten záběr a nespal jsem. Všichni mě podporovali a pokoušeli se mě postavit na nohy."

Přes šok vystupoval Bill Kaulitz následující den na MTV Awards v Berlíně a získal cenu jako "Nejlepší kapela."

David Jost pro Bild: "Billovi jsme důtklivě radili, vystoupení z důvodu nehody odříct. Ale i když byla nehoda pro Billa obrovský šok, na vystoupení trval."

Začátkem příštího roku je německá nejúspěšnější kapela zase na německých ulicích, tentokrát ale ne v autě, ale v obrovském tourbuse. 26. února mají velký koncert v Oberhausenu a 28. února v Hamburgu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
__________________________________________________________________

Copyright 2009-2010
Design by Lucy